NOWOŚĆ! WYCIECZKI FAKULTATYWNE

Ponad 1000 propozycji lokalnych wycieczek i atrakcji na całym świecie!


KOLEKCJONUJ WSPOMNIENIA I NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA

Odwiedź salon sprzedaży marki Wakacyjny Świat i sprawdź oferty wycieczek fakultatywnych oraz lokalnych atrakcji na całym świecie!

Zaplanuj rozrywkę podczas wyjazdu na wakacje. Możesz wybierać z ponad 1000 wycieczek fakultatywnych w 45 krajach, pośród których znajdziesz między innymi zwiedzanie z przewodnikiem, rejsy wycieczkowe, trekking na wulkanie czy lot balonem i wiele innych propozycji na atrakcyjne spędzenie niezapomnianego urlopu. Musisz tylko zdecydować dokąd i kiedy chcesz wyjechać?


ZAPLANUJ SWOJĄ PRZYGODĘ

Czy wiesz, że ponad 50% podróżnych wybiera dodatkowe atrakcje? Aktywny urlop dla każdego może oznaczać coś innego. Spędzasz wakacje na sportowo, czy wolisz zwiedzanie z przewodnikiem i poznawanie nowych kultur? A może szukasz dreszczyku emocji i nieco bardziej ekstremalnych wrażeń podczas lotu paralotnią albo jazdy na quadzie po pustyni? U nas na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 

WYBIERZ NAJLEPSZĄ OPCJĘ

Wybierasz się na zagraniczne wakacje w Turcji, Grecji lub Hiszpanii albo w Egipcie? Mamy dla Ciebie szeroki wybór atrakcji, dzięki którym Twój urlop na pewno nie będzie nudny. Odwiedzając salon sprzedaży nie zapomnij o poznaniu ofert na najciekawsze wycieczki fakultatywne w kraju, do którego się wybierasz.